GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasservisdelar 7292099
nr 729 2099
Glasservisdelar
24 delGustav III, 50-tal
Kondition: nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 5 december 2011
kl 17:14:38
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.500 kr
3.000 kr
3.500 kr